Pravidla

FAQ

Startovné – kolik to je a jak to s ním funguje?

Výše startovného pro jeden tým činí 20 000 Kč a musí být složeno na účet pořadatele před začátkem turnaje. Polovina je využita na náklady spojené s organizací akce a druhá polovina jde přímo na charitativní účely.

Co se stane s penězi ze startovného a dodatečnými příspěvky od diváků?

Celková vybraná částka bude využita na nákup vybavení pro dětská oddělení v nemocnicích po celé ČR. Konkrétní vybavení a jednotlivé nemocnice vybíráme pečlivě společně s Nadací Jonášek.

Kdo může být na soupisce týmu?

V týmu může být jakýkoli zaměstnance vaší firmy. Minimálně je nutné mít na soupisce 5 hráčů, doporučujeme je doplnit alespoň o jednoho náhradníka.

Mohou náš tým na turnaji přijít podpořit naši kolegové?

Ano! Každý registrovaný tým má nárok pozvat až 10 hostů.

Je povolen start profesionálních hráčů?

Není. Hrajme pro zábavu a tento turnaj je pouze pro casual (rekreační) hráče. Z tohoto důvodu není povolen start hráčům, kteří se v minulosti umístili na 8. či lepším místě v jakémkoliv registrovaném turnaji. To platí pro jakoukoliv FPS (First Person Shooter neboli “střílečka”) hru.

Je akce otevřena pro veřejnost?

Ne, akce je pouze pro pozvané.

Kde mohu sledovat přenos z akce a přispívat?

Stream poběží zde na webu game4good.cz, konkrétní Twitch kanál bude upřesněn.

 

Pravidla

Počet hráčů

Každý tým musí mít nejméně 5 hráčů. Každému týmu je povoleno mít jednoho náhradníka na soupisce.

Map pool

  • Inferno
  • Dust II
  • Train
  • Mirage
  • Nuke

Výběr mapy

Zápas začne hodem mincí, poté oba týmy škrtnou po jedné mapě ze seznamu ohlášených map. Následně výherce hodu mincí vybere mapu ze zbylých map. Tým, který prohrál hod mincí, si pak vybírá počáteční stranu na vybrané mapě.

Formát turnaje

Přihlášené týmy budou rozděleny náhodně do skupin. Skupinová fáze bude odehrána způsobem “každý s každým”. Nejlepší týmy ze skupin pak postoupí do play-off, kde budou budou soupeřit ve vyřazovacím pavouku. Na konci dne pak vzejde z turnaje nejlepší firemní tým pro rok 2019.